Odkurzacze

Odkurzacze Lavor

Włoskie odkurzacze Lavor cechuje niesamowita wydajność, ale i zarazem piękny design. To zasługa słynnych projektantów z półwyspu apenińskiego i tradycjom. Marka Lavor jest już znana w Polsce, jak i całej Europie. Odkurzacze piorące to jeden z najlepiej sprzedających się produktów w naszych sklepie online. Taki sprzęt może służyć, jako odkurzacz piorący do tapicerki. Pomoże z mokrymi i suchymi zanieczyszczeniami. Produkty mogą także posłużyć, jak odkurzacze piorące do dywanów. Nasze piorące odkurzacze sprawdzą się w różnych warunkach. Stąd czasami dzieli się je na dwie kategorie:

  • odkurzacze piorące do domu
  • odkurzacze piorące przemysłowe

W przypadku wątpliwości co do wyboru odpowiedniego urządzenia warto skontaktować z się nami i przedstawić potrzeby i to, do czego mają się Wam przydać nasze odkurzacze czyszcząco piorące. W firmach i dużych zakładach produkcyjnych; fabrykach – posiadanie takich sprzętów jest właściwie nieodzowne. Pomaga zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy, a do obsługi odkurzaczy piorących do dywanów lub innych typów odkurzaczy czyszcząco piorących nie jest potrzebny jakiś bardzo wykwalifikowany pracownik. Te czynnik wpływa także na to, że właściciele mniejszych firm cieszą się posiadaniem takich profesjonalnych odkurzaczy piorących. W warunkach domowych, jak i dla firm zajmujących się samochodami (myjnie, detailing) sprzęt Lavor służy, jako odkurzacz piorący do tapicerki samochodowej.

Nasze odkurzacze piorące profesjonalne sprawdzą się także w instytucjach i placówkach użyteczności publicznej. Tutaj czasem pracuje na nich operator zatrudniony przez dany urząd, a bywa, że usługi czyszczące świadczą firmy, które specjalizują się w takich usługach. W obydwu przypadkach nie obędzie się bez profesjonalnych odkurzaczy piorących włoskiej firmy Lavor. Naszym zdaniem są to obecnie najlepsze odkurzacze piorące dostępne na polskim rynku. A na nasz wybór wpływa spore doświadczenie związane z wynajmem samochodów i serwisowaniem urządzeń.

Ile kosztuje odkurzacz piorący Lavor?

Obecnie odkurzacz piorący Lavor to, w zależności od zastosowania i mocy, koszt od 800 zł do 4500 zł.

Odkurzacze Lavor zapewniają komfort pracy ze względu na możliwość ustawień dopasowanych do osoby odkurzającej, dodatki i gadżety (dodatkowe końcówki, szczotki itp.) pomagające w pielęgnacji powierzchni tych większych i tych mniejszych pomieszczeń.