Generatory pary

Generatory pary Lavor

W obecnych czasach generatory pary odgrywają bardzo istotną rolę zarówno w przemyśle, jak i gospodarstwach domowych. Można je stosować bez użycia detergentów chemicznych, co sprawia, że są przyjazne dla środowiska. Na naszym rynku największym uznaniem cieszą się parownice włoskiej firmy Lavor – to zasługa ich projektantów, którzy przede wszystkim stawiają na najwyższą jakość produktu oraz unikatowy design, tworząc najlepsze parownice.

Czym są generatory pary?

Generatory pary, inaczej parownice, to specjalistyczne urządzenia, które pod wpływem wysokiego ciśnienia i wysokiej temperatury tworzą parę wodną do czyszczenia i dezynfekcji różnych powierzchni.

Jakie zastosowania mają parownice?

Ze względu na swoje szerokie spektrum zastosowania, parownice Lavor są jednym z najczęściej wybieranych produktów w naszym sklepie. Można ich używać zarówno w warunkach domowych, jak i przemysłowych. Idealnie nadają się także do sprzątania i odkażania małych firm i biznesów. Parownica do sprzątania skutecznie czyści i dezynfekuje biura, restauracje, hotele, szpitale, szkoły i inne placówki użyteczności publicznej. W branży spożywczej i gastronomicznej profesjonalna parownica jest używana do mycia i dezynfekowania narzędzi kuchennych. W sektorze przemysłowym parownica przemysłowa jest wykorzystywana do czyszczenia różnych maszyn i podłóg, ponieważ pozwala w skuteczny sposób usunąć wszelkie zanieczyszczenia powstałe przy produkcji. Parownica do podłóg pozwoli utrzymać czystość w gospodarstwach domowych, zakładach przemysłowych, salonach piękności, gabinetach lekarskich i wielu innych obiektach. Parownica do fug jest z kolei niezastąpionym urządzeniem do usuwania zabrudzeń oraz pleśni w trudno dostępnych miejscach, jakimi z pewnością są fugi między kafelkami. Dla amatorów lśniących aut polecamy natomiast parownicę samochodową, która pozwala na bardzo dokładne oczyszczenie wnętrza pojazdu z wszelkich plam i brudu. Dla osób poszukujących generatora pary do użytku domowego, polecamy małą parownicę – jest ona kompaktowa, bardzo prosta w obsłudze, a jednocześnie zapewnia skuteczną dezynfekcję czyszczonej powierzchni. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą generatorów pary z funkcją odsysania, które jednocześnie usuwają zanieczyszczenia i zbierają je we wbudowanym zbiorniku.

Ile kosztuje generator pary Lavor?

Obecnie parownice Lavor, w zależności od zastosowania i mocy, to koszt od około 1150 zł do 38 600 zł. Generatory pary Lavor z funkcją odsysania można kupić za około 3400–14 900 zł.

Wybór odpowiedniej parownicy do czyszczenia zależy od indywidualnych potrzeb. Warto zwrócić uwagę na moc, ciśnienie pary i funkcjonalność. Jeśli szukasz najlepszego generatora pary, marka Lavor z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Nasza firma jest autoryzowanym punktem sprzedaży i serwisu produktów marki Lavor, dlatego zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty sklepu online. W przypadku wątpliwości co do wyboru odpowiedniego urządzenia, warto skontaktować z się z naszymi specjalistami.