Urządzenia wysokociśnieniowe

Myjki ciśnieniowe Lavor

Myjki ciśnieniowe Lavor to obecnie niezastąpione urządzenia zarówno w sektorze przemysłowym (myjka ciśnieniowa profesjonalna), jak i warunkach domowych. Przy wyborze odpowiedniego urządzenia czyszczącego trzeba postawić na sprawdzoną markę, dlatego w naszej ofercie znajdziecie myjki Lavor. Włoska firma Lavor jest jednym z najbardziej cenionych producentów myjek i cieszy się popularnością na całym świecie. Od lat dba o to, aby jej produkty spełniały najwyższe standardy.

Do czego służą myjki ciśnieniowe?

Myjki ciśnieniowe mają szerokie spektrum zastosowania. Idealnie nadają się do usuwania wszelkiego rodzaju zabrudzeń z różnych powierzchni. A to wszystko dzięki ich zdolności do wytwarzania bardzo silnego strumienia wody pod wysokim ciśnieniem. Zimnowodna myjka wysokociśnieniowa doskonale sprawdza się w standardowym usuwaniu zanieczyszczeń i brudu. Z czyszczeniem wyjątkowo trudnych powierzchni, np. różnego rodzaju maszyn czy pojazdów, najlepiej poradzi sobie myjka ciśnieniowa z podgrzewaniem wody. Dzięki podniesieniu temperatury wody myjka ciśnieniowa z elektrycznym podgrzewaniem wody jest w stanie usunąć tłuste plamy i inne ciężkie zabrudzenia, dlatego jest szczególnie przydatna w branżach: motoryzacyjnej, gastronomicznej, spożywczej i produkcyjnej. Myjki ciśnieniowe z podgrzewaniem wody są często używane w sektorze rolniczym nie tylko do mycia sprzętu rolniczego, narzędzi i pojazdów rolniczych, ale także do utrzymywania porządku w oborach, chlewach i innych obiektach gospodarstwa wiejskiego. Myjkę spalinową z podgrzewaniem wody można również wykorzystać do czyszczenia systemów kanalizacyjnych, bowiem dzięki silnemu strumieniowi wody poradzi sobie z usunięciem powstałych osadów i przywróci rurom właściwą przepustowość. Profesjonalna myjka wysokociśnieniowa świetnie sprawdzi się w halach produkcyjnych do czyszczenia urządzeń i podłóg. Myjki ciśnieniowe spalinowe są także używane do mycia elewacji, balkonów, tarasów, można też nimi skutecznie usuwać mchy i porosty z kostek brukowych.

Ile kosztuje myjka ciśnieniowa Lavor?

Jeśli poszukujesz myjki Lavor do użytku domowego to w naszej ofercie znajdziesz je za około 2000 zł. W przypadku myjek profesjonalnych wszystko zależy od ich rodzaju. Myjki spalinowe kosztują od około 2100 do około 7500 zł. Za myjki z podgrzewaniem wody zapłacisz od około 4800 do około 19 000 zł, a za myjki zimnowodne – od około 1900 do około 7400 zł.

Decydując się na zakup sprzętu do firmy lub mieszkania, warto wziąć pod uwagę nie tylko cenę, ale przede wszystkim parametry techniczne, mające wpływ na jego działanie. W naszej ofercie znajdziesz Lavor myjki – zarówno myjki zimnowodne, jak i myjki ciśnieniowe z podgrzewaniem wody. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu online. Lavor myjka to zdecydowanie najlepszy wybór. W przypadku wątpliwości co do wyboru odpowiedniej myjki prosimy o kontakt z naszym specjalistą.

Urządzenia wysokociśnieniowe Lavor, myjki Lavor