LAVOR KONCENTRAT DO MYCIA KOSTKI BRUKOWEJ 4 l.

72,00 

Produkt dostępny

Opis

LAVOR – KOSTKA BRUKOWA 4 l.

Wysoce skuteczny środek do mycia kostki brukowej i płytek tarasowych i innych powierzchni. Innowacyjny, wyjątkowo skuteczny preparat do głębokiej penetracji zaschniętych zabrudzeń. Specjalnie wyselekcjonowana i dobrana mieszanina substancji powierzchniowo – czynnych oraz kwasów, zwilża i pentruje nawet zaschnięty i trwały brud. Polecana szczególnie do usuwania zabrudzeń pochodzenia mineralnego (plamy olejowe i smary) oraz dodatkowo niweluje osady zielone po mchu i glonach. Można skutecznie stosować również do mycia innych powierzchni: płytki podłogowe, plastik (krzesła i stoły ogrodowych po sezonie zimowym), mycie elewacji budynków (tynk, struktura, siding), podłóg betonowych, usuwanie wykwitów wapiennych, kamienia podłogowego (tarasy),rewelacyjnie usuwa pozostałych śladów na szybach z wody. Zastosowana do mycia dachów (ceramiki) usunie niepożądane skupiska mchu i zielonych porostów ze strony północnej budynku.

SPOSÓB UŻYCIA:

Nanosimy środek metodą natryskową w rozcieńczeniu 10 – 20 % (przy bardzo uciążliwych zabrudzeniach można zwiększyć dawkę maksymalnie do 30%. Pozostawić do 3min, następnie spłukać obficie wodą pod ciśnieniem.

Środki ostrożności:

  • Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego.
  • Przed użyciem zapoznać się z kartą charakterystyki produktu oraz wykonać próbę w mało widocznym miejscu czyszczonej powierzchni.