SZOROWARKA JEDNOTARCZOWA SDM-R 45G 16-130

Produkt dostępny

Opis

Aby wybrać odpowiednie urządzenie należy wziąć pod uwagę następujące elementy: wagę ( docisk szczotki ), powierzchnię czyszczenia, ilość obrotów szczotki w ciągu minuty, typ konstrukcji silnika oraz rodzaj napędu. Ogólnie mówiąc, im mniejsza prędkość z jaką obraca się szczotka, tym lepszy docisk szczotki do powierzchni czyszczonej i w konsekwencji lepsza skuteczność pracy urządzenia. Wraz ze wzrostem obrotów szczotki zmniejsza się docisk szczotki do powierzchni czyszczonej.

Możliwość stosowania różnych akcesoriów, dostosowanie obrotów szczotki i mocy silnika pozwalają na pracę urządzenia na wielu różnych powierzchniach. Od ścierania trudnych zabrudzeń do polerowania i szlifowania itp. Urządzenie może być również stosowane do czyszczenia dywanów, wykładzin, a także do piaskowania. Oprócz mocy i prostej konstrukcji urządzenia bardzo ważnym elementem jest kontrola maszyny podczas pracy.

Tylko najlepsze surowce stosowane w produkcji urządzenia oraz odpowiednie rozłożenie wagi pozwalają na ergonomiczną i najbardziej efektywną pracę.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „SZOROWARKA JEDNOTARCZOWA SDM-R 45G 16-130”