STOCKMEIER – GLOSS TEC FLAVOUR 10 L wosk

Promocja!

442,00 

Produkt dostępny

Opis

Stockmeier GlossTec Flavour 10 litrów

Stockmeier GlossTec Flavour to wyjątkowo silnie skoncentrowany wosk do myjni, który został opracowany na bazie najnowszych osiągnięć w technologii chemicznej. Preparat jest częścią zaawansowanej chemii do myjni samochodowych. Produkt zapewnia głęboki efekt połysku, który utrzymuje się przez kilka tygodni, nadając perfekcyjny wygląd zarówno elementom plastikowym, jak i gumowym. Dzięki właściwościom osuszającym oraz bardzo niskiemu zużyciu jest niezwykle ekonomiczny. Jego przyjazny i wyrazisty aromat sprawia, że użytkowanie staje się bardziej przyjemne.

Produkt może być stosowany jako:

  • wosk na myjni bezdotykowej

  • wosk do myjni ręcznych

  • wosk do myjni automatycznych

  • wosk do myjni samoobsługowych

Jest to idealna chemia do myjni bezdotykowych, a także skuteczny środek dla myjni samoobsługowych. Roztwór należy rozcieńczyć z wodą w stosunku od 1:3 do 1:30. Używanie tego preparatu jako wosku na myjniach bezdotykowych czy chemii do myjni samoobsługowych gwarantuje doskonałe efekty osuszające i długotrwały połysk.

Pojemność: 10 litrów

Skład: 1 propanamina, 2 hydroksy-N-(2-hydroksypropylo)-N, N-dimetyloestry z kwasami tłuszczowymi, C18 nienasycone, Me siarczany (sole), siloksany i silikony, 3-(2-aminoetylo)aminopropyl Me, di-Me zakończone grupą metoksylową

Tagi: wosk na myjni, wosk myjnia bezdotykowa, wosk z myjni bezdotykowej, środki do myjni samochodowych

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „STOCKMEIER – GLOSS TEC FLAVOUR 10 L wosk”